autohipnoza.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Adam Bytof

Adam Bytof

Email Drukuj PDF
  Adam Bytof jest znanym autorem publikacji, artykułów i książek na temat rozwoju świadomości, medytacji, autohipnozy, pracy z umysłem i podświadomością. Napisał pierwszą w Polsce książkę o zjawisku świadomego snu (Oneironautyka – Sztuka Świadomego Snu) w 1996 roku. Opublikował wiele nagrań do autohipnozy i medytacji. Prowadzi wykłady, warsztaty i treningi od 1994 roku.

W swojej twórczości i podczas warsztatów znakomicie łączy swoje głębokie zrozumienie i doświadczenie wyższych stanów świadomości i medytacji z technikami pracy z podświadomością i autohipnozą. Od 17 roku życia praktykował techniki autohipnozy (utrzymując od 1982 roku kontakt z Lechem Emfazym Stefańskim – znanym polskim hipnotyzerem) oraz medytację. Największy wpływ na jego praktykę medytacyjną i zrozumienie procesu rozwoju świadomości mieli m.in. Jiddu Krishnamurti, Vimala Thakar, Nisargadatta Maharaj, Ramana Maharshi, Osho Rajneesh, a w ostatnich latach Ken Wilber i Eckhart Tolle. Ukończył kurs trenerski NLP (był jednym z założycieli Stowarzyszenia Trenerów NLP w Polsce)  oraz studia podyplomowe "Psychologia zmian postaw i zachowań" na UW.

W zakresie pracy z podświadomością i autohipnozy można dostrzec podobieństwa z podejściem Miltona H. Ericksona. Adam Bytof chętnie korzysta w swojej pracy także ze zdobyczy najnowszej technologii wpływania na mózg przy pomocy dźwięku i/lub światła (tzw. mindmachines).

Jego nagrania i prowadzone od 15 lat warsztaty pozwoliły wielu ludziom doświadczyć głębokiej wewnętrznej przemiany na podświadomym poziomie oraz osiągnąć stany świadomości transpersonalnej, przekraczającej codzienne utożsamienie z ego-umysłem. Doświadczenia te wiążą się z  nowymi poziomami wewnętrznej wolności, tak bardzo upragnionej w naszych trudnych czasach.

Adam Bytof prowadzi warsztaty weekendowe głównie w Warszawie, Krakowie i Gdańsku oraz tygodniowe treningi wakacyjne nad morzem, w Łebie. Zapraszany jest jako wykładowca do szkół i ośrodków treningowych w całej Polsce.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Reklama